Oorspronkelijke vacature omschrijving:
Beschrijving
Ben jij op zoek naar een baan met veel vrijheid, klantcontact én waarbij je heel de dag bezig kunt zijn? Kom dan werken als bijrijder en/of chauffeur bij BCC op locatie in Eindhoven. Voor deze grote klant van ASA zijn wij per direct op zoek naar medewerkers die klanten blij willen maken met de producten die ze gekocht hebben. Denk hierbij aan TV's, vaatwassers, koelkasten, drogers et cetera. Deze producten moeten bij de klant op de juiste plek worden gezet, dus we zijn op zoek naar sterke dames en heren!
In de ochtend begint je shift om 05:30u of om 07:30 en je rijdt heel de dag langs klanten om producten te leveren. Je krijgt een PDA mee waar de adressen en telefoonnummers van de klanten in staan en waarin vermeld staat wat de klant heeft besteld. Ook moeten sommige klanten nog afrekenen.
Je shift is vaak tussen 15:00u en 17:00u afgelopen en dan rijd je terug naar de vestiging. Hier laad je de oude spullen die je van klanten retour hebt gekregen weer uit en daarna mag je naar huis.
We hebben zowel fulltime als parttime mogelijkheden. Beschikbaar zijn op zaterdag is verplicht.
Functie-eisen
- je bent in staat werkzaamheden te verrichten met een zware fysieke belasting;
- je bent flexibel in te zetten;
- daarnaast ben jij stressbestendig, representatief en bovendien klantvriendelijk;
- tot slot weet jij van aanpakken!
Wat wij bieden
Wij bieden jou een leuke baan waar je zowel fulltime als parttime aan de slag kunt. Een baan voor alleen de zaterdag is ook mogelijk.
Ook werkt BCC met een mooie bonusregeling:
- Indien jij 3 inwerkdagen hebt gehad maken wij jou een netto bedrag van €25,00 over.
- Nadat je 164 uur hebt gewerkt (dat is ongeveer een maand) krijg je bovenop de bonus van €25,00 netto óók een bruto bedrag van €250,00 overgemaakt!