Oorspronkelijke vacature omschrijving:
Beknopte omschrijving
Iedereen kent de overheerlijke peperkoek van Peijnenburg! Lekker bij het ontbijt of gewoon tussendoor. Via ASA Talent Eindhoven kan jij zelf aan de slag gaan bij dit leuke bedrijf! Je gaat aan het werk als inpakmedewerker en dus krijg jij een kijkje
Beschrijving
Iedereen kent de overheerlijke peperkoek van Peijnenburg! Lekker bij het ontbijt of gewoon tussendoor. Via ASA Talent Eindhoven kan jij zelf aan de slag gaan bij dit leuke bedrijf! Je gaat aan het werk als inpakmedewerker en dus krijg jij een kijkje in deze beroemde keuken.
Join de ASA Talent Flexpool!
De flexpool is een pool met verschillende diensten van verschillende bedrijven, dus ook van Peijnenburg. De Peijnenburgdiensten bieden wij aan aan onze flexpool via onze app. Hiermee is het super simpel om je aan te melden voor een dienst en geld te verdienen! Wanneer jij wilt werken klik je op 'ja' en is de dienst voor jou. Wanneer je niet kan werken, doe je niets en negeer je het pushbericht gewoon. Je werk dus wanneer en hoeveel jij wilt!
Bij Peijnenburg zijn er 2 shiften:
Van 06:00-16:00 en van 16:00-01:00
TOESLAG!!
Werk jij na 18:00, dan krijg jij een toeslag waardoor je ongeveer €16,00 per uur krijgt!
Functie-eisen
- Je bent enthousiast en gemotiveerd
- Je spreekt de Nederlandse taal
- Je bent flexibel inzetbaar (zit in onze flexpool)
- Je bent woonachtig in Geldrop of omgeving
Wat wij bieden
- €11,76 per uur ongeacht leeftijd
- TOESLAG!! Als je na 18:00 werkt verdien jij ongeveer €16,00 per uur
- Je werkt in een informeel team
- Een rondleiding om het bedrijf goed te leren kennen. Je ziet vanaf begin tot eind hoe jouw peperkoek wordt gemaakt.
- Een flexibele baan, je werkt wanneer jij wilt
- Je kan ervoor kiezen wekelijks te worden uitbetaald!
Solliciteren?
Klik hier