Beleidsmatig sterk, een inspirerend leider en zeer adviesvaardig. “Ja”, zeg je nu, “dat gaat over mij”. Lees snel verder en kom meer te weten>>>
Kort gezegd: impact maken in de levens van kwetsbare medemensen. Mensen die doorgaans geen helper hebben en voor korte of langere tijd aan de zorg en begeleiding van het Leger des Heils zijn toevertrouwd.
Logisch, je wilt meer weten over de rol van manager directiezaken. Je zult naast manager van 8 medewerkers (beleid, kwaliteit, directiesecretariaat, secretariaat, ambtelijk secretaris Cliëntenraad en Ondernemingsraad) ook sparringpartner zijn van de directie. Dat “sparren” houdt ook in dat je de directie gevraagd en ongevraagd van strategisch advies voorziet. Dat kan de ene keer te maken hebben met politieke ontwikkelingen en de andere keer met veranderingen in bijvoorbeeld wet- en regelgeving. Samen met de driehoofdige directie blijf je alert om de missie van de organisatie te borgen.
Om koers te houden ben jij leidend in:
Je doet het niet alleen. Je kunt rekenen op een kundig team van mensen. Als je niet vanuit huis werkt tref je elkaar oponze bedrijfsbureau locaties in Eindhoven en Maastricht.
Je hebt je sporen verdiend in een middelgrote organisatie waar je ofwel beleidsmatig, ofwel op hoger managementniveau actief was. Je wordt gewaardeerd om je opbouwend weerwoord en gefundeerd advies. Da’s niet zo gek, want secuur als je bent, duik je altijd diep in de materie.
Dit gaat over jou, toch?
Fijn als je het volgende ook kunt “afvinken”:
De klik met onze doelgroep heb je overduidelijk. Je wilt, al is het indirect, echt van meerwaarde zijn voor mensen zonder helper.
Je bent christen (katholiek of protestant) en kunt aangeven wat dat voor jou betekent. Wil je hier meer over lezen? Kijk dan op www.legerdesheils.nl/identiteit.
Werken bij het Leger des Heils is werken met betekenis voor anderen. Het is werk dat zowel professioneel als persoonlijk voldoening geeft. Je zult je welkom voelen in onze bijzondere organisatie, waar veel ruimte is voor input en ontwikkeling.
Daarnaast bieden wij je:
Hybride werken is uiteraard mogelijk.
Over het Leger des Heils
Het Leger des Heils is er voor de meest kwetsbaren in de samenleving: mensen zonder helper. Vanuit een christelijke motivatie verlenen wij hulp aan kwetsbare mannen, vrouwen en kinderen die ondersteuning nodig hebben op het gebied van (geestelijke) gezondheid, (beschermd) wonen, financiën, werk en opvoeding. Per jaar staan meer dan 6.000 professionals en 12.000 vrijwilligers van het Leger des Heils klaar voor 75.000 mensen. Meer informatie over ons werk vind je op www.legerdesheils.nl
Het Leger des Heils werkt in Nederland vanuit verschillende regio’s. Regio Zuidoost bestrijkt, met zo’n 350 medewerkers, een groot gedeelte van Noord-Brabant, geheel Limburg en de stad Nijmegen. Vanuit onze bedrijfsbureaus in Maastricht en Eindhoven wordt het primaire proces gefaciliteerd door de ondersteunende afdelingen, zoals HR, Control en Financiën, Bureau Traject Management, Facilitair en Directiezaken. De medewerkers op de bedrijfsbureaus werken veelal hybride.
In deze regio werken we onder meer met ambulante teams voor de meest kwetsbare mensen in onze regio, die vanuit een dak- en thuisloze situatie een eigen woning toegewezen hebben gekregen, maar ook te maken hebben met complexe problematiek op het gebied van verslaving en/of psychiatrie.
Onze woonvoorzieningen bieden plek aan mensen uit de regio die geen vaste woon- of verblijfplaats hadden. Zij kampen met een verslaving in combinatie met psychische klachten, een (licht) verstandelijke beperking, justitiële kaders en andere achtergronden, waardoor er geen plaats voor hen is in reguliere instellingen. Wij begeleiden hen op het gebied van wonen, dagbesteding, sociale contacten, financiën, vrije tijd. Wij werken herstel gericht, voorzien hen van een eigen kamer, de eerste levensbehoeftes en stabiliteit. Het uiteindelijke doel is dat deelnemers zo zelfstandig mogelijk kunnen meedoen in de samenleving. In onze 50|50 Workcenters bieden we de deelnemers arbeidsmatige activiteiten aan.
Ook staan wij klaar voor mensen die gedwongen door oorlog, calamiteiten, armoede of vervolging, vluchten naar een veilige plek om weer een nieuw bestaan te kunnen opbouwen. Het Leger des Heils doet wat nodig is om deze mensen te helpen. Het Leger des Heils wil zich tijdens het bieden van opvang aan (grote) groepen vluchtelingen in het bijzonder inzetten voor kwetsbare groepen of individuen.
Wij komen graag met jou in contact om jouw wensen en onze mogelijkheden te bespreken. De vacature staat open totdat wij de juiste kandidaat hebben gevonden, wacht dus niet te lang met solliciteren. Je kunt reageren via de button ‘Solliciteer direct’ bij de vacature op www.LegerdesHeils.nl/vacatures.
Eerst meer weten? Bel dan met Harrie de Heer, regiodirecteur Zuidoost Nederland via 06 – 51724592.
We houden 29 augustus vrij voor de kennismakingsgesprekken. Goed om hier rekening mee te houden.
Bij gelijke geschiktheid hebben interne kandidaten een streepje voor.